Додати додаток Фуршет на головний екран

Новини

Зіграємо у волейбол!

Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» запрошує всіх бажаючих відвідати XVI Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів. 

Кожного дня наше життя стає все більш динамічним та насиченим. І дедалі важче уявити його без спорту та спілкування с друзями.

Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» не тільки піклується про своїх покупців, а й пропагує фізичну культуру і допомагає розвиватися спорту. З 2003-го року, за підтримки компанії «Фуршет», проводиться щорічний Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів на «Кубок Фуршет». 

Цього року відбудеться XVI Міжнародний турнір, який буде проведено 18-19 травня у заміському комплексі відпочинку «Джерело», що знаходиться у Васильківському районі, Київської області.

У цих спортивних змаганнях беруть участь команди, до складу яких входять ветерани волейболу - люди, для яких спорт став важливою і невід'ємною частиною життя. Завдяки регулярним і наполегливим тренуванням їм вдається підтримувати відмінну фізичну форму. Майже у кожній команді грають заслужені майстри спорту і навіть олімпійські чемпіони, чемпіони Світу та Європи.У турнірі візьмуть участь 11 команд – 5 жіночих, 6 чоловічих.

Незмінним Ініціатором Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів на кубок «Фуршет» є Голова Ради Директорів ПрАТ «Фуршет», президент «Асоціації ветеранів волейболу України» (АВВУ), капітан і граючий тренер команди «Фуршет-1» Ілля Битка. 

Запрошуємо всіх шанувальників спорту відвідати волейбольний Турнір. Обіцяємо захоплюючі змагання, нові знайомства, зустрічі зі старими друзями та відмінний настрій.

Чекаємо вас на святі здоров’я, спорту та гарного настрою!

До зустрічі на волейбольних майданчиках!